Головна Проекти Проект «Чеховське то...

Проект «Чеховське товариство»

З 2007 року було розпочато проект «Чеховське товариство». ВГО «Чеховське товариство» під патронатом Фонду Україна-ЮНЕСКО є співавтором та співорганізатором створення музейної експозиції «Чехов та Україна» у Ялті.

   Також Всеукраїнський благодійний фонд «Україна-ЮНЕСКО» виступає співорганізатором щорічних міжнародних конференцій «Чеховські читання» у Ялті, де збираються дослідники життя і творчості А.П.Чехова з України, РФ та Білорусі. «Чеховське товариство» сприяє виданню збірників за результатами конференцій.
  ВГО «Чеховське товариство» під патронатом Фонду «Україна-ЮНЕСКО», на постійній основі, надає допомогу в забезпеченні життєдіяльності музеїв А.П.Чехова у Сумах та Ялті.

 

 

    14-17 травня в м. Суми відбулись перші щорічні міжнародні Чеховські читання «Образ и судьба «чеховского интеллигента» в мировой литературе Х1Х-ХХ в. в.»

         В ході конференції було репрезентовано монографію В.Звиняцківського  «Аксиография Чехова: система ценностей «чеховского интеллигента» в жизни и творчестве писателя, в современном мире и школьном изучении», яка побачила світ за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Чехівське товариство» , яка є партнером Всеукраїнського благодійного Фонду «Україна-ЮНЕСКО»

         Монографія - це перший досвід опису ієрархії цінностей «чеховського інтелігента», критично представлений в творчості самого А.П.Чехова.